Top

Zastępca Dyrektora ds. Inżynierii Infrastruktury

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Zastępca Dyrektora ds. Inżynierii Infrastruktury

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • Będziesz odpowiedzialny za nadzorowanie zespołu inżynierów Cloud oraz udzielanie ekspertyzy i wsparcia dla produktów korzystających z platform Azure i/lub Google Cloud. Twoja rola będzie obejmowanie połączenia wiedzy technicznej, umiejętności przywódczych oraz współpracy z różnymi interesariuszami w celu zapewnienia skutecznego wdrażania i zarządzania rozwiązaniami w chmurze. Będziesz odpowiedzialny zarówno za aspekty techniczne, jak i menedżerskie działań zespołu.
Twoje zadania:
  • Pełnienie roli głównego technicznego punktu kontaktowego dla zespołu, zapewnianie ekspertowej wiedzy na temat technologii infrastruktury Azure i/lub Google Cloud oraz najlepszych praktyk.
  • Przeglądanie i ocena propozycji technicznych projektów, zapewniając ich zgodność ze standardami branżowymi i wymaganiami organizacji.
  • Pomoc w architekturze, projektowaniu i wdrażaniu konfiguracji infrastruktury w chmurze oraz jej konserwacji.
  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy o najnowszych technologiach i trendach Cloud oraz dzielenie się tą wiedzą z zespołem.
Zarządzanie zespołem:
  • Kierowanie i zarządzanie zespołem inżynierów Cloud, zapewnianie mentoringu, porad i informacji zwrotnych dotyczących wydajności.
  • Przydzielanie zadań i projektów członkom zespołu, zapewniając sprawiedliwy podział obciążenia pracą i właściwe wykorzystanie umiejętności.
  • Prowadzenie regularnych spotkań zespołów w celu omówienia aktualizacji projektów, wyzwań oraz możliwości dzielenia się wiedzą.
  • Współpraca z innymi interesariuszami, takimi jak kierownicy projektów/produktów, właściciele produktów oraz zespoły operacyjne, w celu zapewnienia skutecznych dostaw inżynierii produktów.
  • Kształtowanie pozytywnej i współpracującej kultury zespołu, zachęcanie do innowacji, ciągłej nauki i rozwoju zawodowego.
Szukamy kandydatów z następującymi wymaganiami:
  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie informatyki, technologii informacyjnych lub pokrewnej (lub równoważne doświadczenie zawodowe).
  • Doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i zarządzaniu infrastrukturą chmurową przy użyciu Azure i/lub Google Cloud.
  • Znajomość pojęć, architektur i usług obliczeniowych w chmurze (np. maszyny wirtualne, kontenery, obliczenia bezserwerowe, sieci, przechowywanie danych, bazy danych, bezpieczeństwo).
  • Udowodnione umiejętności przywódcze i zarządzania zespołem.
  • Doskonałe zdolności do rozwiązywania problemów i usterek.
  • Dobra znajomość zasad DevOps oraz doświadczenie z potokami CI/CD.
  • Znajomość narzędzi infrastruktury jako kod (np. Terraform, Ansible) oraz języków skryptowych (np. PowerShell, Python).
  • Silne umiejętności komunikacyjne pozwalające przekazywać złożone koncepcje techniczne zarówno specjalistom, jak i osobom niespecjalistycznym.
  • Posiadanie odpowiednich certyfikatów, takich jak Azure Solutions Architect Expert lub Google Cloud Certified - Professional Cloud Architect, będzie dodatkowym atutem.
Korzyści:
  • Kariera w jednej z wiodących globalnych firm z branży opieki zdrowotnej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy.
  • Możliwości rozwoju w obrębie stanowiska i struktury firmy.
  • Prywatny pakiet medyczny.
  • Karty sportowe (Multisport).
  • Spersonalizowane podejście do nauki (mentoring, platformy szkoleniowe online)
  • Work-life balance
  • Wspierająca społeczność i wydarzenia integracyjne.
  • Nowoczesne biuro z kreatywnymi pokojami, świeże owoce codziennie.