Top

Web Application Developer (PHP+ Yii2)

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Web Application Developer (PHP+ Yii2)
Miejsce pracy: Warszawa, al. Jerozolimskie 96

Poszukujemy doświadczonego i ambitnego Starszego Programisty Aplikacji Internetowych z praktycznym doświadczeniem w PHP (Yii2), JavaScript i MySQL. Jesteśmy zespołem z pasją do tworzenia oprogramowania, które zmienia życie ludzi. Jeśli dzielisz nasze wartości i chcesz pracować nad innowacyjnymi projektami, czekamy na Twoją aplikację.

  • Forma współpracy: umowa o pracę/B2B
  • Model pracy: jesteśmy otwarci zarówno na pracę stacjonarną, hybrydową lub w 100% zdalną
  • Rekrutacja: 100% zdalna
Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Współtworzenie systemów kafeteryjnych i rabatowo kafeteryjnych,
  • Bieżąca administracja systemami kafeteryjnymi,
  • Opracowywanie dokumentacji technicznych.
Oczekiwania względem Kandydatów:
  • Umiejętność programowania obiektowego w języku PHP zgodnie z zasadami SOLID, KISS i DRY.
  • Praktyczna znajomość podstawowych wzorców projektowych.
  • Doskonała znajomość frameworku Yii2 i biegłość w zakresie użycia podstawowych pakietów wspomagających (Kartik, 2Amigos, etc.).
  • Doskonała znajomość frameworku Twitter Bootstrap, korzystnie wraz ze znajomością dialektu Sass/Scss.
  • Praktyczna znajomość języka Javascript, w szczególności wykorzystania frameworku jQuery i rozszerzenia jQuery UI.
  • Praktyczna znajomość pracy z bazami danych MySQL i MongoDB.
  • Umiejętność pracy w środowisku repozytoriów GIT.
  • Znajomość frameworku Codeception i umiejętność pracy w reżimie TDD.
  • Znajomość „toolkitu” współczesnego programisty: IDE, programy klienckie i narzędziowe.
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej (B2+).
Będzie atutem:
  • Orientacja we współczesnych technologiach rozwoju aplikacji internetowych.
    Znajomość zagadnień bezpieczeństwa informatycznego i zasad tworzenia bezpiecznego kodu.
    Umiejętność krytycznej analizy specyfikacji technicznej.
    Umiejętność szacowania czasu realizacji zadania.
    Dobra samoorganizacja i dyscyplina – rzetelność i odpowiedzialność w zakresie wykonywanych zadań.
Dlaczego warto do nas dołączyć?
  • Zdobywaj z nami wiedzę i doświadczenie. Wiedzę od naszych ekspertów i współpracowników – liczymy już ponad 200 osób. Doświadczenie poprzez pracę przy różnorodnych projektach – jesteśmy firmą wielobiznesową, a działamy w takich obszarach jak: opieka medyczna, stomatologia, optyk, sieć aptek czy kluby fitness.
  • Rozwijaj się w różnych technologiach. Korzystamy z wielu nowoczesnych narzędzi i cały czas poszukujemy nowych rozwiązań.
  • Pracujemy w środowisku międzynarodowym i implementujemy nasze rozwiązania na inne rynki zagraniczne (min. Rumunia, Indie).
  • Ważny jest dla nas rozwój naszych pracowników, dlatego z programem „Sięgaj Wyżej z Medicover” pokierujesz swoją ścieżką kariery w obranym przez Ciebie kierunku.

Benefity: prywatna opieka medyczna, dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe), dostęp do szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych, dostęp do nauki języka angielskiego, zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW.