Top

Technolog Produkcji Poligraficznej

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Technolog Produkcji Poligraficznej
Producent opakowań z tektury litej w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni osobę na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań, Nowe Miasto

Opis stanowiska:
  • opracowanie zleceń produkcyjnych od strony technologicznej na podstawie kalkulacji,
  • przeprowadzanie prób wdrożeniowych dla nowych wyrobów i komponentów,
  • dobór technologii i materiałów do wymagań technicznych Klienta,
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej,
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy, m.in. z działem handlowym oraz osobami zarządzającymi produkcją,
  • ścisła współpraca z działem CAD i studiem graficznym,
  • doradztwo technologiczne dla opiekunów Klienta, handlowców i innych działów,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych,
  • obsługa komputera – wprowadzanie danych technicznych, opracowywanie zleceń, obsługa systemów i wewnętrznej platformy MDM-DRUK.
Wymagania:
  • znajomość zagadnień związanych z maszynami oraz procesami poligraficznymi,
  • znajomość materiałów stosowanych w poligrafii oraz ich zastosowania,
  • umiejętność identyfikacji problemów oraz ich rozwiązywania,
  • zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków, stawiania hipotez oraz ich weryfikacji,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku poligraficznym,
  • bardzo dobre warunki pracy, nowoczesny park maszynowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju i nabycia doświadczenia w renomowanej firmie,
  • możliwość dołączenia do programu Multisport oraz do ubezpieczenia grupowego