Top

Technik ds. produkcji

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Technik ds. produkcji
Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/23/0477
OBOWIĄZKI:
Montaż, naprawa oraz konserwacji maszyn i urządzeń; organizacja i nadzór nad procesami produkcyjnymi maszyn i urządzeń, kontrola stanu maszyn i urządzeń oraz uuwanie awarii i rozwiązywanie bieżących problemów technicznych.Praca na czas określony: 3Godziny pracy 8:00 - 16:15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Angielski
Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: Dokładność
Uprawnienia: asertywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność koordynacji działań w firmie

Wymagania inne:

umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi, język angielski A2 w mowie i piśmie, asertywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność koordynacji działań w firmie, umiejętność pracy pod presją czasu, dokładnośćDoświadczenie minimum 3 miesiące na podobnym stanowisku z branży produkcyjnej, wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki techniczne: mechaniczne/ elektryczne/ mechatroniczne lub podobne, mile widziana wiedza techniczna z zakresu naprawy i konserwacji maszyn i urządzeń.

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 do 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu