Top

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Szwaczka
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/24/0365
OBOWIĄZKI:
szwaczka - obsługa maszyn szwalniczych, umiejętnosć szycia cieżkiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

umiejetność szycia

Miejsce pracy:

Golub-Dobrzyń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Podobne oferty

Szwaczka ręczna

szycie konfekcji damskiei i męskiej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: do przyuczenia

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Głowno

Opublikowano: wczoraj

Szwaczka maszynowa

Obsługa maszyn szyjących przeznaczonych do produkcji bielizny damskiej.Pomoc w regulacji mechanizmów maszyny.Pomoc w kontrolowaniu pracy...

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

ZGODNY ZE STANOWISKIEM Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy Wymagania inne: [Umiejętność 1]...

łódzkie / Aleksandrów Łódzki

zapoznanie się ze specyfiką pracy firmy, zasadami BHP i regulaminami; obsługa i nadzór maszyny szyjącej typu płaska, itd.; szycie dzianin i...

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

małopolskie / Gorlice