Top

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Turku
Szwaczka
Miejsce pracy: Dobra (pow. turecki), Dobra
Numer: StPr/23/0164
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn szwalniczych polegająca na regulacji ściegu, wymianie igieł, zasilaniu maszyn nićmi oraz szyciu wyrobów szwalniczych, przyszywanie części odzieży według określonej formy, dokonywanie zakupów materiałów, dodatków krawieckich przez Internet, mailowy kontakt z klientem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

6 miesięcy doświadczenia jako szwaczka, osoby zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Turku jako bezrobotne

Miejsce pracy:

Dobra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Turku