Top

Szwacz / Szwaczka

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Szwacz / Szwaczka
Jeśli jesteś osobą, która angażuje się w swoją pracę, posiadasz poszukiwane przez nas kompetencje dołącz do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Radom, Osiedle Zamłynie
Obowiązki:

Szycie odzieży roboczej i ochronnej, w tym:

  • zapoznanie się z dokumentacją wzorca odzieży,
  • zszywanie części materiału według podziału pracy w zespole - szycie operacjami
  • podstawowa obsługa i konserwacja maszyn (zakładanie nici, regulacja ściegów, wymiana igieł, itp.),
  • przekazywanie uszytych części odzieży i odzieży gotowej do kolejnych stanowisk w zespole
Wymagania:
  • doświadczenie w szyciu i obsłudze stębnówki i/lub overloka,
  • sprawność manualna,
  • dokładność,
  • cierpliwość i samodzielność
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie wdrożenia
  • pracę na I zmianę od. godz. 6.00 do 14.00 w dni robocze
  • system premiowy
  • dostęp do najnowszego wyposażenia szwalni
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności