Top

Szwacz

Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu
Szwacz
Miejsce pracy: Sierpc
Numer: StPr/23/0197
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 07:00-15:00
Miejsce pracy:

Sierpc

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu

Podobne oferty

Szwaczka

według stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

mazowieckie / Zielonka

Opublikowano: wczoraj

Szwaczka

Szycie materiałów tekstylnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Wykształcenie zawodowe/średnie,...

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

wielkopolskie / Kalisz

Opublikowano: wczoraj

Szwaczka maszynowa

zapoznanie się ze specyfiką pracy firmy, zasadami BHP i regulaminami; obsługa i nadzór maszyny szyjącej typu płaska, itd.; szycie dzianin i...

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

małopolskie / Gorlice

Opublikowano: 2024-09-20

Szwaczka

Szycie odzieży Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: krawiectwo lekkie Uprawnienia: umiejętność szycia Wymagania...

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

świętokrzyskie / Kielce