Top

Staż - szwaczka maszynowa

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Staż - szwaczka maszynowa
Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/23/0033
OBOWIĄZKI:
- poznanie poszczególnych etapów produkcji bielizny damskiej;- nauka szycia na owerloku;- szycie na ryglówce;- obsługa i czyszczenie maszyn przemysłowych;- utrzymanie czystości na stanowisku pracy;- wypełnienie kart produkcyjnych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie