Top

Starszy Referent w Sekcji Druków Uczelnianych

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Starszy Referent w Sekcji Druków Uczelnianych
Warszawski Uniwersytet Medyczny
poszukuje Kandydatki/a na stanowisko

Nr ref.: ABP/1210-48/2023
Główne zadania:
  • Obsługa urządzeń kopiująco-drukujących oraz plotera.
  • Obsługa maszyn i urządzeń introligatorskich, w tym:
    • Obsługa Blokówki/Zszywarki do oprawy zeszytowej,
    • Obsługa Krajarki/Gilotyny,
    • Obsługa Bindownicy,
    • Obsługa Falcerki,
    • Druk niezbędnych materiałów na potrzeby Uczelni,
    • Automatyczne i ręczne falcowanie wydrukowanych arkuszy i składanie w egzemplarze,
    • Obsługa pozostałych urządzeń introligatorskich znajdujących się w Sekcji.
  • Kontrola jakościowa drukowanych, powielanych, złożonych lub oprawionych egzemplarzy.
  • Wyceny prac przesłanych do druku przed ich realizacją.
  • Skład komputerowy oraz wprowadzanie korekt w wydawanej produkcji poligraficznej.
  • Przygotowanie do druku publikacji książkowych, akcydensów.
Wymagania niezbędne:
  • wykształcenie średnie kierunkowe z zakresu poligrafii lub doświadczenie,
  • praktyczna znajomość Microsoft Office 365

Kwalifikacje mile widziane:

  • praktyczna znajomość programów:
  • Adobe Acrobat,
  • Fiery Command Workstation
  • Adobe Photoshop
  • Adobe Indesign
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej;
  • elastyczny czas pracy;
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim;
  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego;
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i Twoich dzieci;
  • systemy premiowe;
  • trzynastą pensję;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/informacje/inne/polityka_rekrutacji_pracownikow_wum.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.