Top

Starszy Kierownik Projektów IT / SAP, SUN / Oracle

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Starszy Kierownik Projektów IT / SAP, SUN / Oracle
Miejsce pracy: Warszawa, Al. Jerozolimskie 96
  • Forma współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • Model pracy: hybrydowy
  • Rekrutacja – zdalna/w biurze
Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • samodzielne prowadzenie projektów oraz programów zgodnie z obowiązującą w Medicover metodyką
  • współudział w przygotowaniu uzasadnienia biznesowego dla projektów (Business Case)
  • zarządzanie projektem w celu maksymalizacji celów biznesowych
  • stała współpraca ze Sponsorami projektów
  • zarządzanie zespołem projektowym: ustalanie priorytetów prac, harmonogramu, delegowanie zadań, nadzór nad ich realizacją itp
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej (w tym współudział w tworzeniu i weryfikacja umów)
  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami usług
  • identyfikacja ryzyk w projektach i zarządzanie nimi
  • prezentowanie statusów projektów do organizacji
  • podsumowanie wraz z zespołem zrealizowanych projektów (Lessons learned), celem wniosków dla organizacji na przyszłość
  • tworzenie nowych i optymalizacja istniejących procesów, standardów i praktyk w odpowiedzi na wyzwania i potrzeby projektowe oraz biznesowe
Co jest dla nas ważne?
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • minimum 5-letnie doświadczenie w roli Kierownika Projektów w zarządzaniu inicjatywami o dużej złożoności i zakresie
  • praktyczna znajomość metodyk prowadzenia projektów poświadczona certyfikatami (PRINCE2, PMP)
  • wykształcenie wyższe kierunkowe - informatyczne, techniczne, medyczne, zarządzanie projektami
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 - pozwalająca na swobodną komunikację ustną oraz pisemną z Zarządem i dostawcami - warunek konieczny
  • determinacja w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów
  • umiejętności perswazji i argumentowania
  • umiejętności negocjacyjne
  • samodzielność w działaniu
Miłe widziane:
  • doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań finansowo-księgowych, SAP, SUN/Oracle będzie dodatkowym atutem
Zobacz co oferujemy:
  • pracujemy w środowisku międzynarodowym i implementujemy nasze rozwiązania na inne rynki zagraniczne (min. Rumunia, Indie)
  • ważny jest dla nas rozwój naszych pracowników, dlatego z programem „Sięgaj Wyżej z Medicover” pokierujesz swoją ścieżką kariery w obranym przez Ciebie kierunku.
  • rozwijaj się w różnych technologiach. Korzystamy z wielu nowoczesnych narzędzi i cały czas poszukujemy nowych rozwiązań.
Benefity:
  • Opieka medyczna (pakiet specjalistyczny plus).
  • Dofinansowanie/ubezpieczenie podroży służbowych
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe).
  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych.
  • Dostęp do nauki języka angielskiego.
  • Zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover.
  • Grupowe ubezpieczenie NNW.