Top

Spawacz MAG 135/136 przemysł ciężki

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Spawacz MAG 135/136 przemysł ciężki

PUR Montage-Dienstleistungs GmbH na rynku niemieckim działa od ponad 30 lat. Zatrudniamy spawaczy/ślusarzy/lakierników/monterów w branży metalurgicznej. Jesteśmy otwarci, elastyczni ale działamy według określonych reguł. Długoletnie doświadczenie, wyrobiona opinia u klientów - zaufanie, bezpośredni kontakt z mistrzami produkcji/spawalnikami pozwala nam na długotrwałe zatrudnienie.

Fachowość zarówno w biurze jak i na produkcji, lojalność - na tym nam zależy!

Miejsce pracy: Wschodnie Niemcy

Zadania:
  • Spawanie sekcji mostów i dźwigów na hali produkcyjnej
  • Spawanie wielościegowe, najczęściej w pozycjach niewymuszonych
  • Materiał: stal czarna, do 80mm, również pod badania
  • Praca na 2-zmiany, od pn. do pt. (możliwość powrotu do Polski w każdy weekend)
Wymagania:
  • Doświadczenie w przemyśle ciężkim i/lub spawaniu wielościegowym
  • Własne auto na wyjazd
  • Język niemiecki co najmniej podstawowy
  • Ważny certyfikat spawalniczy będzie zaletą (jest możliwość przedłużenia uprawnień)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
Oferujemy:
  • Stawka ustalana indywidualnie według kwalifikacji, zakładu, rodzaju spawanych elementów
  • Umowa z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe w pensjonatach)
  • Odzież roboczą + przyłbica Speedglas 9100V
  • Premie świąteczne oraz urlopowe
  • Możliwość pobierania zaliczek