Top

Projektant/ Projektantka Łazienek

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Projektant/ Projektantka Łazienek

Ogłoszenie numer: 8206593, z dnia 2023-05-18

W związku z dynamicznym rozwojem firma LUBAR S.A. poszukuje kandydatów na
stanowisko:

Miejsce pracy: Rybnik

Opis stanowiska

  • przygotowywanie wizualizacji łazienek
  • sprzedaż produktów niezbędnych do wykonania stworzonej wizualizacji
  • wykonywanie wycen wizualizacji
  • promowanie usługi wizualizacji
  • prowadzenie ewidencji zrealizowanych wizualizacji

Wymagania

  • znajomości programu CAD Decor
  • wiedzy z zakresu branży sanitarnej i płytek ceramicznych
  • doświadczenia na podobnych stanowisku
  • terminowości oraz dokładności
  • samodzielności w działaniach
  • poczucia estetyki i dbałości o detale

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę na pełny etat
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju oraz szkolenia techniczne