Top

Projektant mebli / Architekt wnętrz

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Projektant mebli / Architekt wnętrz

Producent ekskluzywnych mebli na wymiar.

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Obsługa Klientów w ekskluzywnym Salonie.
  • Projektowanie mebli na wymiar.
  • Wstępne przygotowanie projektów do produkcji.
Wymagania:
  • Wysoka komunikatywność i pozytywne nastawienie do życia.
  • Elegancka prezencja.
  • Dyspozycyjność.
  • Znajomość  j. angielskiego przynajmniej w podstawie.
  • Znajomość branży meblarskiej.
  • Mile widziana znajomość programu do projektowania PRO 100.
Oferujemy:
  • Ciężką pracę i wrednego szefa :)
  • Elastyczny czas pracy, praca zmianowa.
  • Praca z Klientem Premium.
  • Zdobycie bardzo dużego doświadczenia, między innymi dzięki własnej produkcji mebli.
  • Praca w zespole w przedziale wiekowym 30-40 lat.