Top

Production operator

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Production operator
Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/3487
OBOWIĄZKI:
•Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,•Manualna obróbka wyrobów gotowych,•Wzrokowa kontrola jakości,•Sortowanie,•Pakowanie gotowych produktów.System czasu pracy - system równoważny, 4-brygadowy.Praca na czas określony: od 16.09.2024 do 02.06.2026 r.Godziny pracy 6:00 - 18:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY
Uprawnienia: SUMIENNOŚĆ
Uprawnienia: PRACA W ZESPOLE, DYSPOZYCYJNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ,KULTURA OSOBISTA

Wymagania inne:

wykształcenie brak wymagań, doświadczenie minimum 8 miesięcy w pracy na produkcji, dobra organizacja pracy, praca w zespole, dyspozycyność, uczciwość, kultura osobista, sumienność

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu