Top

Pracownik wsparcia produkcji

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik wsparcia produkcji
Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Siechnice
Numer: StPr/23/0666
OBOWIĄZKI:

Nadzór nad pracą maszyn Obsługa komputera i paneli dotykowych Bieżące naprawy i usuwanie awarii Realizacja zadań z zakresu prewencji i konserwacji. Zlecenie minimum 6 miesięcy, dyspozycyjność w godzinach od 6.00-18.00, 18.00-6.00, minimum 154 godziny miesięcznie Możliwość pracy w weekendy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Praca w zespole
Uprawnienia: zdolności manualne, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe zdolności manualne , dyspozycyjność , umiejętność pracy w zespole, komunikatywność praca w zespole Praca w 2 zmiany- 06:00-18:00/ 18:00-06:00 Możliwość pracy w weekendy. Minimum 154 godzimy miesięcznie.

Miejsce pracy:

Siechnice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 do 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu