Top

Pracownik Rozbioru Drobiowego

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik Rozbioru Drobiowego

Artek spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., to prężnie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się dystrybucją mięsa i wędlin oraz rozbiorem mięsa drobiowego, posiadająca sieć sklepów własnych „Żubr” i „Artek” poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • umowę o pracę
  • pakiet ubezpieczenia na życie dla pracowników i ich rodzin
  • pakiety medyczne dla pracowników i ich rodzin
  • karta Multisport
Opis stanowiska:
  • czynności rozbiorowe zgodne z procedurą rozbioru kurczaka
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe
  • dokładność i sumienność
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
Administratorem danych osobowych zbieranych w związku z niniejszą procedurą rekrutacyjną jest ARTEK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Dekoracyjna 1a Zielona Góra; NIP 929-18-60-142.

Administrator zabezpiecza dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe zbierane w związku z realizacją niniejszej procedury rekrutacyjnej przetwarzane są w prawnie uzasadnionym celu określonym w art. 221 § 1 Kodeksu pracy.

Dane osobowe w postaci umożliwiającej identyfikację określonej osoby są przechowywane nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu przetwarzania, tj. naboru na stanowisko określone w niniejszej ofercie.

Każdej osobie przysługuje prawo żądania dostępu do podanych przez siebie informacji stanowiących dane osobowe, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych.