Top

Pracownik Produkcji Rzeźnianej - Operator Maszyn

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik Produkcji Rzeźnianej - Operator Maszyn

Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów ubojowych kurcząt  w Polsce. Dzięki zaawansowanym technologiom i wdrożeniom systemów jakości, spełnia on wszelkie standardy Unii Europejskiej i Polskiej Ustawy Weterynaryjnej. Tradycje zakładu sięgają  1988 roku. Obecnie firma zatrudnia ok.720 osób i wchodzi w skład Grupy Drobex, która cieszy się opinią jednego z wiodących producentów drobiu w Polsce. Nasze produkty są rozpoznawane przez klientów dzięki wysokiej jakości i wspaniałym walorom smakowym.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Przemysłowa 27

Wymagania:
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie dwu zmianowym
  • znajomość obsługi komputera
  • dobra organizacja w miejscu pracy
  • posiadanie aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • nie masz doświadczenia istnieje możliwość przyuczenia
Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • wstępna kontrola wytwarzanego produktu
  • właściwa organizacja pracy zapewniająca wykonanie planu produkcji
  • dbanie o bezpieczeństwo i porządek w obrębie linii produkcyjnej
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • comiesięczną premię
  • posiłek regeneracyjny
  • pakiet medyczny dla pracowników i ich rodzin
  • bonus finansowy za polecenie nowego pracownika w ramach Programu „Praca z polecenia”
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".
Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.