Top

Pracownik produkcji przy rozbiorze mięsa (m/k)

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik produkcji przy rozbiorze mięsa (m/k)
Aktualnie dla naszego Klienta, zajmującego się przetwórstwem mięsa wieprzowego w Holandii, poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Holandia, Velddriel
Nr ref.: a0t6N00000AyB7OQAV
Zadania na stanowisku:
  • rozbiór mięsa wieprzowego (wykrawanie kości / trybowanie szynki),
  • praca z nożem na linii produkcyjnej.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny,
  • mile widziane prawo jazdy,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego,
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14 lub 14-22)
Oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach,
  •  stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pakietem ubezpieczeń społecznych,
  • ubezpieczenie NNW zapewnione przez pracodawcę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: ok 2000 euro netto za 4 tygodnie pracy,
  • 13 wypłata!
  • zorganizowane i opłacone zakwaterowanie oraz dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy.
www.trenkwalder.pl