Top

Pracownik produkcji / Order Picker

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik produkcji / Order Picker

Interwel Uitzendgroep to agencja pracy z ponad 20-letnim doświadczeniem, która pomoże Ci znaleźć idealne zatrudnienie! Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników do branż takich jak metal, logistyka, produkcja i recykling.

Szukasz pracy w Holandii? Zgłoś się do nas!

Miejsce pracy: Holandia, Zwolle

Wynagrodzenie: od 400€ netto do 500€ netto za 40h (stawka ta jest już po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia zdrowotnego i podatku)

Twój zakres obowiązków
  • Praca na produkcji (pakowanie, stikerowanie, oklejanie i obsługa maszyn)
  • Praca jako magazynier/order picker (zbieranie zamówień, przygotowywanie towaru do wysyłki)
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy jako pracownik produkcji i/lub order picker
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
  • Pracę w wymiarze 40 godzin tygodniowo i ewentualnie dodatkowo płatne nadgodziny
  • Zakwaterowanie oraz podstawowe ubezpieczenie zdrowotne na terenie Holandii
  • Bezpłatne auta służbowe z kartami do tankowania na dojazdy do pracy
  • Dodatkowe składki emerytalne od pierwszego dnia pracy
    Możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu