Top

Pracownik Produkcji - Operator maszyn i urządzeń kablowych

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik Produkcji - Operator maszyn i urządzeń kablowych
  • Wymiar pracy Pełny etat
  • Typ umowy Umowa o pracę
  • Kraków, Małopolskie
  • Wymagane doświadczenie: Nie
  • Praca zmianowa

TELE-FONIKA KABLE S.A. specjalizuje się w produkcji kabli i przewodów. Polska firma zatrudniająca 2500 pracowników. Firma z długoletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku. SOLIDNY PRACODAWCA.

Poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, ul. Wielicka 114

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - PRACA DO PRZYUCZENIA

ZADANIA NA STANOWISKU:
  • praca przy bezpośredniej produkcji kabli i przewodów po wstępnych szkoleniach stanowiskowych
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych - kontrolowanie jakości wytwarzanego produktu
OCZEKUJEMY:
  • sprawności fizycznej
  • oświadczenia w pracach technicznych
  • gotowości do pracy w systemie zmianowy
  • udokumentowanego doświadczenia zawodowego
  • sumienności
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, suwnice
OFERUJEMY:
  • praca w stabilnej firmie
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę na umowę o pracę
  • zmianowy system pracy (3 zmiany w ruchu ciągłym – 4 brygady)
  • bogaty pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, zapomogi, pożyczki…)
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia na stanowisku
  • premiowy system wynagradzania

Przy pełnym zaangażowaniu pracownika i braku absencji wynagrodzenie na poziomie 4500-4700 zł brutto / m-c.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU tel. 12 652 55 06