Top

Pracownik produkcji - introligator

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik produkcji - introligator
Młodzieżowe Centrum Kariery Gdynia
Pracownik produkcji - introligator
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: 40/3/2023
OBOWIĄZKI:
SKŁADANIE I KLEJENIE DROBNYCH ELEMENTÓW
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚCI MANUALNE+PRECYZJA

Miejsce pracy:

Gdynia


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Gdynia

Podobne oferty

Introligator

prace introligatorskie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni


pomorskie / Gdańsk

Opublikowano: 2024-09-20

Introligator w pracowni solwentowej i sitodruku

Obsługa urządzeń solwentowych, prace wykończeniowe przy druku solwentowym, klejenie kopert, zaproszeń, broszur klejem wodnym, perforacja...

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach


śląskie / Tychy

Opublikowano: 2024-09-20

Introligator

nauka obsługi maszyn introligatorskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne: Grupę docelową w ramach programu Fundusze...

Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie


pomorskie / Prabuty

Opublikowano: 2024-09-13

Pomocnik Introligatora

Opis stanowiska Zatrudnimy do prostych prac na introligatorni. Praca na dziennej zmianie, godziny do ustalenia. Wymagania punktualność,...

MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.


wielkopolskie / Poznań

Opublikowano: 2024-09-11