Top

Pracownik pakowni

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik pakowni
Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Miejsce pracy: Krąplewice
Numer: StPr/24/0638
OBOWIĄZKI:
Bhp i ppoż, rozróżnianie poszczególnych wyrobów, przygotowywanie ich do pakowania, pakowanie wędlin w opakowania jednostkowe i zbiorcze, zapoznanie z maszynami pakującymi, etykietującymi, poznanie zasad znakowania wyrobów spożywczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krąplewice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu