Top

Pracownik linii produkcyjnej automotive

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik linii produkcyjnej automotive
Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/23/0135
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie elementów wyposażenia pojazdów samochodowych lub ich części, posługiwanie się narzędziami, urządzeniami niezbędnymi w procesie produkcji (wkrętki, lutownice, itp.) lub obsługa maszyn będących elementem procesu produkcji, weryfikacja i obróbka manualna wytworzonych elementów lub ich części, prace pomocnicze na magazynie, pakowanie, magazynowanie, rozładunek elementów potrzebnych w procesie produkcji. Praca w ramach umowy zlecenie, w Bielsku-Białej. Proponowane wynagrodzenie 22,80 zł za godzinę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe, umiejętność rozróżniania podstawowych surowców, koncentracji uwagi, pracy zespołowej i wstępnej kontroli wizualnej wyrobu.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej