Top

Pracownik linii produkcyjnej automotiv

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik linii produkcyjnej automotiv
Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/23/0206
OBOWIĄZKI:
wykonywanie elementów wyposażenia pojazdów samochodowych lub ich części , posługiwanie się narzędziami , urządzeniami niezbędnymi w procesie produkcji ( wkrętki , lutownice, itp.) lub obsługa maszyn będących elementem procesu produkcji , weryfikacja i obróbka manualna wytworzonych elementów lub ich części , prace pomocnicze na magazynie , pakowanie , magazynowanie ,rozładunek elementów potrzebnych w procesie produkcjiMiejsce wykonywania pracy: 44-109 Gliwice, ul. Gaudiego 6a oraz cały kraj wg.zleceń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : rozróżnianie podstawowych surowców, koncentracja, umiejetność pracy w zespole,wstępna kontrola wizualnaMiejsce wykonywania pracy: 44-109 Gliwice, ul. Antonio Gaudiego 6a oraz teren Polski wg.zleceń

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 do 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach