Top

Pracownik linii produkcyjnej

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik linii produkcyjnej
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/23/1278
OBOWIĄZKI:

- wytwarzanie wyrobów przy użyciu prasowtryskarki marki WATAI, STEIN, MALPAN, REP - obsługa maszyn do cięcia Techa, Effteva - kontrola jakości - umowa o pracę na czas określony: 18 miesięcy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

umiejętność wytwarzania wyrobów przy użyciu prasowtryskarki marki WATAI, STEIN, MALPAN, REP umiejętność obsługi maszyn do cięcia Techa, Effteva predyspozycje do pracy w systemie trzyzmianowym

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi