Top

Pracownik do Szycia Odzieży

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik do Szycia Odzieży

Jesteśmy producentem szerokiego asortymentu odzieży służbowej, roboczej, specjalnego  przeznaczenia (tj. spodnie, kombinezony,  bluzy, kurtki).

Produkujemy także specjalistyczną odzież uszczelnianą oraz umundurowanie.

Miejsce pracy: Gdynia
Opis stanowiska:
  • Do obowiązków pracownika należy konfekcjonowanie odzieży w oddziale szwalni tj. szycie odzieży, składanie, prasowanie / możliwość przyuczenia
Wymagania:
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premia uznaniowa
  • Bezpłatna przychodnia dla pracowników
  • Dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności - świadczenia z funduszu rehabilitacji
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.