Top

Pomocnik operatora swg

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pomocnik operatora swg
Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Miejsce pracy: Strzyżów
Numer: StPr/23/0393
OBOWIĄZKI:
Pobór prób okruchowych na wolnym powietrzu. Współpraca z operatorem SWG, praca 12 godzin na dobę / 7 dni w tygodniu.Dniówka : 350zł bruttomiejsce pracy: Brzeżanka, Bonarówka ( okolice Strzyżowa)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Strzyżów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 350 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku