Top

Pomocnik Operatora Maszyn Introligatorskich

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pomocnik Operatora Maszyn Introligatorskich

Ogłoszenie numer: 8103666, z dnia 2023-04-07

UDS S.a. od kilkudziesięciu lat jest partnerem największych światowych korporacji na bieżąco obserwującym i wdrażającym innowacyjne narzędzia i technologie z branży poligraficznej w celu zapewnienia najwyższej możliwej jakości, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia oraz wdrożone systemy zarządzania ISO 9001, 14001 , HACCP oraz FSC.

Miejsce pracy: Nowy Kawęczyn

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn introligatorskich;
  • Regulacja i monitorowanie parametrów produkcji;
  • Przestrzeganie procedur jakości;
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
  • Znajomości obsługi komputera;
  • Dyspozycyjności i samodzielności;
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (12 godzinnym);
  • Umiejętności pracy w zespole i zaangażowania.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży poligraficznej;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy;
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe;
  • Prywatną opiekę medyczną z atrakcyjnym dofinansowaniem;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Pracę w zgrany i pomocnym zespółe.