Top

Pomocnik maszynisty offsetowego - druk rolowy

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pomocnik maszynisty offsetowego - druk rolowy
Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/23/0434
OBOWIĄZKI:
Wykwalifikowana pomoc operatorowi maszyny offsetowej w druku rolowym. Praca w godz.: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00. Przewidywany okres zatrudnienia: czas nieokreślony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali drukarze (wymagany staż - lata: 1, miesiące: 6)
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: BHP
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: BHP

Wymagania inne:

wykształcenie: dyplom zawodowy technika BHP (średnie lub policealne),staż pracy: półtora roku (łącznie staż/praktyka i/lub praca zawodowa)

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 27 do 27 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu