Top

Pomocniczy robotnik przemysłowy

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pomocniczy robotnik przemysłowy
Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Miejsce pracy: Rybarzowice
Numer: StPr/24/1163
OBOWIĄZKI:
Przenoszenie i przewożenie surowców, materiałów, sprzętów, podzespołów, komponentów i części itp. na miejsce prowadzenia prac; wykonywanie prostych, powtarzalnych czynności montażu podzespołów lub wyrobów gotowych; ręczne sortowanie produktów lub komponentów; przenoszenie gotowych części i produktów z linii montażowej; przygotowywanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji; mycie i czyszczenie zdemontowanych podzespołów i części; ładowanie i rozładowywanie wózków; czyszczenie maszyn, sprzętów i narzędzi wykorzystywanych w produkcji wyrobów plastikowych.Praca 200 godzin w miesiącu (po 8 lub 12 godzin w zależności od zaporzebowania produkcji), również w dni wolne od pracy (soboty i niedziele) oraz w godzinach nocnych. Proponowane wynagrodzenie brutto 28,10 PLN/godz.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

Konieczna jest bardzo dobra kondycja fizyczna ze względu na pracę o wysokich obciążeniach fizycznych. Bardzo dobry wzrok. Predyspozycje do pracy stojącej. Dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych oraz dni wolne (soboty, niedziele). Wykształcenie i doświadczenie nie jest wymagane.

Miejsce pracy:

Rybarzowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej