Top

Palacz co

Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu
Palacz co
Miejsce pracy: Damasławek
Numer: StPr/24/0365
OBOWIĄZKI:
dozowanie i obsługa kotłów CO, prace konserwatorskie kotłowni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Damasławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 350 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Podobne oferty

Piecowy

wypiek produktów piekarniczo - cukierniczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: książeczka do...

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz

Opublikowano: 2024-09-16

Palacz co, pracownik polowy

-palacz kotłów CO,-prace polowe na torfowisku. Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

zachodniopomorskie / Grądy (pow. gryficki, gm. Gryfice), Grądy

Opublikowano: 2024-09-10

Piecowy

Opublikowano: 2024-09-05

Pracownik produkcyjno-techniczny

Obsługa kotłowni, obsługa wózka widłowego, impregnacja drewna Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: średnie...

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

zachodniopomorskie / Świerczyna (pow. drawski, gm. Wierzchowo), Świerczyna

Opublikowano: 2024-08-31