Top

Operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej
Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Góra Kalwaria
Numer: StPr/24/2080
OBOWIĄZKI:
obsługa linii produkcyjnej, sortowanie towaru na linii, zabezpieczenie towaru przed zniszczeniem, kontrola wzrokowa jakości towaru, praca fizyczna stojąca
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wymagana pełna dyspozycyjność, zaangażowanie, mile widziany dobry stan zdrowia, mile widziane 2 miesięczne doświadczenie na tym samym stanowisku w ostatnim roku, samodzielność, chęć do pracy

Miejsce pracy:

Góra Kalwaria

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie