Top

Operator urządzeń oczyszczania ścieków

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator urządzeń oczyszczania ścieków
Powiatowy Urząd Pracy w Nisku
Miejsce pracy: Ulanów
Numer: StPr/24/0636
OBOWIĄZKI:
nadzorowanie przyrzadów tech. oczyszczania
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ulanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nisku

Podobne oferty

Operator pelleciarki

Załadunek i rozładunek maszyny do produkcji pelletu. Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

warmińsko-mazurskie / Bartoszyce

Opublikowano: wczoraj

Operator maszyny

- obsługa maszyn, które są częścią lini produkcyjnej- obsługa procesu wytłaczania- przygotowanie surowców do produkcji- czyszczenie...

Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

wielkopolskie / Września

Opublikowano: wczoraj

Operator autoklawu na stanowisku zintegrowanym

Obsługa maszynProdukcja częściKontrola częściWypełanianie dokumentów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

śląskie / Żywiec

Opublikowano: wczoraj

Operator pilarek do pozyskiwania tarcicy

Rozcinanie tarcicy, klasyfikacja fryz drzewnych, paletyzacja materiałów drzewnych, sortowanie elementów drzewnych, obsługa pilarek elektrycznych....

Powiatowy Urząd Pracy w Kolnie

mazowieckie / Myszyniec