Top

Operator urządzeń do przetwórstwa owocowo-warzywnego

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator urządzeń do przetwórstwa owocowo-warzywnego
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Miejsce pracy: Ziewanice
Numer: StPr/23/0182
OBOWIĄZKI:
ODPESZCZANIE OWOCÓW I WARZYW PRZY UŻYCIU ODPESZCZAREK PG103, OBSŁUGA MASZYN
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI ODPESZCZAREK PG103[Umiejętność 1] : UMIEJĘTNOŚĆ ODPESZCZANIA OWOCÓW

Miejsce pracy:

Ziewanice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu