Top

Operator urządzeń do produkcji koncentratów spożywczych

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator urządzeń do produkcji koncentratów spożywczych
Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Miejsce pracy: Rypin
Numer: StPr/24/0832
OBOWIĄZKI:
Praca fizyczna. Noszenie, pakowanie, układanie na paletach (worki 25 kg.)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator urządzeń do produkcji koncentratów spożywczych
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Oczekiwania pracodawcy: wykształcenie: do uzgodnienia, mile widziane prawo jazdy kat. B oraz uprawnienia na wózki widłowe

Miejsce pracy:

Rypin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie