Top

Operator tokarki CNC

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator tokarki CNC
Operator tokarki CNC

Zadania:

  • Obsługa tokarki DOOSAN Puma 400

Wymagania:

  • znajomość oprogramowania FANUC
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi tokarek sterowanych numerycznie

Oferujemy:

  • stabilne stanowisko pracy
  • wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności oraz wydajności
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne oferty

Operator obrabiarek skrawających

prace operatorskie na linii produkcyjnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania dodatkowe: Zawód: Operator obrabiarek...

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego


małopolskie / Skawina

Opublikowano: dzisiaj

Operator obrabiarek skrawających

Szlifowanie powierzchni metalowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wymagania inne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej


małopolskie / Ćwików

Opublikowano: dzisiaj

Operator obrabiarek cnc

Obsługa maszyn, wykonywanie innych poleceń przełożonych. Wymagania konieczne: Zawód: Operator obrabiarek sterowanych numerycznie Wymagania inne:...

Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie


lubelskie / Wyryki-Połód

Opublikowano: wczoraj

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie


zachodniopomorskie / Białogard

Opublikowano: wczoraj