Top

Operator suwnic

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator suwnic

Ogłoszenie numer: 8449773, z dnia 2023-08-25

Dibora & CO

Operator suwnic

Miejsce pracy: Niemcy

 

Opis stanowiska

Poszukujemy operatora suwnicy zewnętrznej. Praca na placu przy elementach betonowych.

Wymagania

  • własna działalność gospodarcza
  • A1
  • certyfikaty
  • praktyka w zawodzie
  • mile widziany j. niemiecku lub j. angielski

Oferujemy

  • umowę współpracy
  • punktualne wypłaty
  • zakwaterowanie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne oferty

Operator suwnic

Poszukujemy operatora suwnicy zewnętrznej. Praca na placu przy elementach betonowych. własna działalność gospodarcza A1 certyfikaty praktyka w...

Dibora & CO


/

Opublikowano: 2023-07-25

Operator Suwnicy

Pracując z nami możesz liczyć na: Umowę o pracę na pełen etat. Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego. Prywatną opiekę...

Grupa PreZero


wielkopolskie / Poznań, ul. Energetyczna 5

Opublikowano: 2023-05-19

Operator Suwnicy Bramowej (do manipulacji kontenerami)

Zatrudniamy również osoby bez doświadczenia i uprawnień. WYMAGANIA: mile widziane posiadanie aktualnych uprawnień kategorii S I/S II w...

Spedycja Polska Spedcont Sp. z o. o.


łódzkie / Łódź

Opublikowano: 2023-03-21