Top

Operator Produkcyjny

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator Produkcyjny

Ogłoszenie numer: 8024601, z dnia 2023-03-21

Zespół RECRA składa się obecnie z kilku doświadczonych osób. Zajmujemy się głównie rekrutacją osób poszukujących pracy, niezbędną administracją oraz dbamy o dobre relacje pomiędzy osobami poszukującymi pracy oraz osobami już pracującymi pod naszą agencją.

Pracujemy w kilku regionach Czech. Opiekujemy się pracownikami agencyjnymi i staramy się prowadzić ich we właściwym kierunku.

Firma zajmująca się produkcja cześć samochodowych, poszukuje operatorów produkcyjnych.

Miejsce pracy: Czechy, Czeski Cieszyn

Opis stanowiska

  • produkcja zbiorników paliwowych
  • produkcja pedałów, osi
  • obsługa robotów spawalniczych
  • zbiorników do cięcia
  • praca na linii produkcyjnej
  • kontrola wykonywanych elementów

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie pracy na produkcji
  • niezawodność
  • punktualność
  • gotowość do pracy na 3 zmiany
  • chęci i zaangażowanie do pracy

Oferujemy

  • pracę w przyjaznym zespole

  • opieka ze strony koordynatora firmy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o prace

  • 3600 zł - podstawa

  • 500 - 700zł bonus od majstra

  • bony na posiłki

  • premie za nadgodziny

  • transport firmowy

Przewozimy pracowników z miejscowości: Jastrzębie, Wodzisław, Żory, Rybnik, Radlin, Rydultowy, Cieszyn.