Operator produkcji drożdży w działach: Fermentacja / Drożdże suszone / Pakownia

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator produkcji drożdży w działach: Fermentacja / Drożdże suszone / Pakownia

Firma Lallemand Polska specjalizuje się w produkcji drożdży świeżych oraz suszonych. Spółka należy do kanadyjskiej grupy kapitałowej.

Miejsce pracy: Józefów (pow. warszawski zachodni, gm. Ożarów Mazowiecki), k/Błonia
Opis stanowiska:
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych;
  • Realizacja i nadzorowanie procesu produkcji zgodnie z planem produkcyjnym;
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej wg obowiązujących procedur;
  • Kontrola poprawności pracy urządzeń;
  • Dbałość o jakość produkcji zgodnie z obowiązującymi normami, współpraca z działami produkcyjnymi i realizacja uzgodnionych zadań.
Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym obejmującym weekendy;
  • Zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia;
  • Dodatki za pracę w soboty, niedziele i święta;
  • Kwartalną premię frekwencyjną;
  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med.;
  • Dofinansowanie do posiłków Smartlunch;
  • Możliwość udziału w grupowym ubezpieczeniu pracowniczym;
  • Stabilne zatrudnienie w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku.