Top

Operator produkcji

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator produkcji
Powiatowy Urząd Pracy w Końskich
Miejsce pracy: Końskie
Numer: StPr/24/1065
OBOWIĄZKI:
nadzór stanu technicznego: urządzeń sterujących napędami głównej linii produkcyjnej i jej prawidłowej pracy, zbiorników zapasowych na granulat, drożności przenośników podających granulat, wózków załadowczych i wyładowczych i stopnia ich naładowania elektrycznego, wymurówki pieca, urządzeń do załadunku surowców, prasy, stempli i matryc, rolek w piecu i napędów, urządzeń do odprowadzania ciepła odpadowego, jakości strefy wypału w zakresie pracy palników i emisji niedopalonych części gazów; weryfikacja: ilości i jakości granulatu, parametrów wilgotności i zbrylania granulatu, oznakowania opakowań przygotowanych do załadunku płytek; uzupełnianie na linii produkcyjnej: granulatu, kapturów foliowych, folii, palet; ustawianie: parametrów głównej linii produkcyjnej dotyczących produkowanego wzoru
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: sprawność fizyczna, rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Uprawnienia: zaangażowanie się w wykonywaną pracę

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : wózków załadowczych i wyładowczych i stopnia ich naładowania elek., wymurówki pieca, urządzeń do załadunku surowców; urządzeń do odprowadzania ciepła[Umiejętność 1] : Podstawowa znajomość obsługi: urządzeń sterujących napędami głównej linii produkcyjnej; zbiorników zapasowych na granulat;[Inne] : Znajomość języka angielskiego LUB rosyjskiego. Wymóg znajomości jednego z ww. języków wynika z faktu, iż pracawykonywana jest w brygadach komunikujących się w tych językach w związku z czym występuje konieczność prowadzeniakomunikacji oraz raportowania w w/w językach.

Miejsce pracy:

Końskie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich