Top

Operator produkcji

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator produkcji
Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Miejsce pracy: Ochmanów
Numer: StPr/24/0709
OBOWIĄZKI:
Czynności pomocnicze na produkcji. Montaż elementów. Czynności pomocnicze na magazynie. Układanie towaru na magazynie (produkcja okien).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

sprawność fizyczna, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Ochmanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce