Top

Operator produkcji

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator produkcji
Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu
Miejsce pracy: Belsk Duży
Numer: StPr/23/0221
OBOWIĄZKI:
praca na produkcji, pakowanie ,przepakowywanie produktów typu słodycze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.[Umiejętność 1] : Dokładność, dyspozycyjność, sprawności manualne.

Miejsce pracy:

Belsk Duży

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 712 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu