Top

Operator produkcji

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator produkcji

Ogłoszenie numer: 7900050, z dnia 2023-02-01

CRI Poland Sp. z o.o.

CRI to przedsiębiorstwo o profilu usługowym, którego głównym zadaniem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań outsourcingowych dla przemysłu. Przedmiotem naszej działalności jest outsourcing procesów produkcyjnych, a także outsourcing logistyki wewnątrzzakładowej.

Miejsce pracy: Polkowice

Opis stanowiska

  • Montaż stelaży siedzisk do foteli samochodowych grupy Volkswagen

  • Różne prace produkcyjne i okołoprodukcyjne

  • Praca zgodnie z instrukcjami oraz udostępnionymi na czas pracy dokumentami

  • Dbanie o porządek i czystość na stanowisku zgodnie ze standardami

  • Po okresie szkoleniowym realizacja norm jakościowych i produkcyjnych

  • Raportowanie wyników

Wymagania

  • Wysoka sprawność fizyczna i manualna
  • Ze względu na specyfikę i charakter pracy (dźwiganie - normy dla mężczyzn) wskazani mężczyźni w wieku do 47 lat
  • Dobry wzrok i spostrzegawczość Ogólny zakres obowiązków/standardów pracy

Oferujemy

  • Pracę w strukturach międzynarodowego koncernu
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Pracę w systemie 3- zmianowym, 8h dziennie
  • Wynagrodzenie miesięczne: 3680 zł brutto
  • Premia frekwencyjna w wysokości 10% płacy zasadniczej
  • Premia za wyniki w wysokości 8,5% płacy zasadniczej
  • Dodatki godzinowe:
    +20% - praca w nocy (22:00-6:00)
    +50% - praca powyżej 8h
    +100% - praca w soboty i niedziele