Top

Operator prasy krawędziowej

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator prasy krawędziowej

Ogłoszenie numer: 7880247, z dnia 2023-01-30

Miejsce pracy: Niemcy, Dolna Saksonia

Opis stanowiska

  • Gięcie elementów zgodnie z Listą i Rysunkiem Technicznym ,
  • Samodzielne wprowadzanie korekt do programu maszyny

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze prasy krawędziowej
  • Znajomość rysunku technicznego,wymaganego na tym stanowisku
  • Samodzielność w wykonywaniu pracy, w tym montowanie i demontaż narzędzi w giętarce (stemple,matryca)

Oferujemy

  • Umowa o pracę na warunkach niemieckich na dłuższy czas
  • Umowa zawarta bezpośrednio z Pracodawcą bez pośredników
  • Profesjonalny sprzęt ochronny
  • Wynagrodzenie w wysokości 13,00 eur./godz. w przeliczeniu na netto.
  • Ubezpieczenie w renomowanej Ubezpieczalni na terenie Niemiec
  • Możliwość ubezpieczenia rodziny
  • Bezpłatny transport, na miejscu, do pracy i z pracy samochodem służbowym
  • Płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z dostępem do WiFi
  • Kompletna obsługa prawna i administracyjna w sprawach pracowniczych
  • Praca w Halach produkcyjnych w komfortowych warunkach
  • Praca bez ograniczeń czasowych.
  • Polskojęzyczna obsługa i wsparcie w wszystkich sprawach związanych z podjęciem pracy
  • Gwarantujemy pracę w przyjaznej i życzliwej atmosferze