Top

Operator plotera i pracownik reklamy

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator plotera i pracownik reklamy
Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/23/0979
OBOWIĄZKI:
nauka obsługi plotera drukującego-tnącego, tworzenie reklam, oklejanie samochodów, oklejanie witryn, drukowanie i okuwanie banerów, przygotowanie materiałów do montażu, laminowanie dokumentówStaż będzie wykonywany w dzielnicy: Bydgoszcz Wschód
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

chęć nauki, mile widziane zdolności do prac manualnych i znajomość komputera

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy