Top

Operator / Operatorka maszyn

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator / Operatorka maszyn

MW Lublin Sp. z o.o. – jesteśmy firmą działającą w przemyśle motoryzacyjnym, zajmującą się produkcją felg stalowych do samochodów osobowych i dostawczych.

Wchodzimy w skład grupy kapitałowej CLN. W związku z uruchomieniem nowych linii produkcyjnych poszukujemy osób, które pomogą nam  w rozwoju i usprawnianiu procesów technologicznych oraz nadzorze nad nowymi liniami produkcyjnymi.

Miejsce pracy: Lublin, ul. Mełgiewska 7-9
Twój zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyn produkcyjnych (prasa transferowa, profilarka, zgrzewarka, flowforming, tokarka pionowa CNC) – przygotowanie maszyny do pracy, ustawianie parametrów, monitorowanie i korekta ustawień, przezbrajanie
  • Wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi
  • Realizacja zadań według ściśle określonych procedur i dokumentacji technologicznej
  • Dokumentowanie wykonywanej pracy (dokumentacja, system SAP)
  • Wykonywanie pomiarów wyprodukowanych detali
  • Produkcja zgodnie z zaplanowanym harmonogramem
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie (techniczne będzie dodatkowym atutem)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14; 14-22; 22-6)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz obsługi narzędzi pomiarowych
  • Doświadczenie na stanowisku operatora lub podobnym w firmie produkcyjnej
  • Zachowanie standardu 5S na stanowisku
  • Mile widziana umiejętność obsługi podstawowych maszyn sterowanych numerycznie
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • Premie pieniężne: produkcyjne i za dyspozycyjność
  • Nagrody w ramach Systemu Pomysłów Pracowniczych
  • Aktywne kreowanie środowiska pracy poprzez uczestnictwo w Programie Poleceń Pracowniczych
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach
  • Rozbudowany pakiet socjalny (dofinansowanie do benefitów – m.in. opieka medyczna, pakiet sportowy oraz dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – na święta wielkanocne i bożonarodzeniowe oraz do urlopu wypoczynkowego „wczasy pod gruszą”)
  • Imprezy integracyjne, zabawy choinkowe, konkursy i paczki mikołajkowe dla dzieci
  • Wsparcie współpracowników i przyjazną atmosferę w pracy