Top

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator obrabiarek sterowanych numerycznie
Powiatowy Urząd Pracy w Kraśniku
Miejsce pracy: Kraśnik
Numer: StPr/22/1175
OBOWIĄZKI:
przygotowanie elementów stalowych do montażu. Montaż przygotowanych elementów. Obsluga maszyn sterowanych numerycznie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: KURS - OPERATOR MASZYN CNC
Uprawnienia: manualne
Uprawnienia: KURS- OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE CNC

Miejsce pracy:

Kraśnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kraśniku