Top

Operator maszyny produkcyjnej

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator maszyny produkcyjnej
Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Operator maszyny produkcyjnej
Miejsce pracy: Dębno
Numer: StPr/23/0212
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn produkcyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne


Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn

Miejsce pracy:

Dębno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 do 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

Podobne oferty

Operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku


mazowieckie / Rzeczniów-Kolonia

Opublikowano: wczoraj

Operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej

obsługa linii produkcyjnej, sortowanie towaru na linii, zabezpieczenie towaru przed zniszczeniem, kontrola wzrokowa jakości towaru, praca fizyczna...

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie


mazowieckie / Góra Kalwaria

Opublikowano: wczoraj

Pracownik produkcji / Operator maszyn

praca na maszynach produkcyjnych przestrzeganie zasad BHP oraz porządku w miejscu pracy nie wymagamy doświadczenia, wystarczą chęci!

Lava Group S.C


mazowieckie / Józefosław

Opublikowano: wczoraj

Pomocnik przy produkcji wędlin

wiązanie szynek, obsługa: nadziewarki, mieszałki, rozpalanie w wędzarkach Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie


świętokrzyskie / Mierzyn (pow. jędrzejowski, gm. Sędziszów), Mierzyn

Opublikowano: wczoraj