Top

Operator maszyny do drewna

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator maszyny do drewna
Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Miejsce pracy: Wiśnicz Mały
Numer: StPr/23/0010
OBOWIĄZKI:

Obsługa traka taśmowego, obrzynanie desek , ostrzenie pił taśmowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Wykształcenie min zasadnicze zawodowe, samodzielność, odpowiedzialność, prawo jazdy kat B. Umowa na czas określony jedna zmiana, godziny od 06:00 - 14:00. Miejsce pracy Wiśnicz Mały

Miejsce pracy:

Wiśnicz Mały

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni